Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Katowicach

Nie musisz płacić gotówką

Poczekamy na wypłatę świadczenia pogrzebowego.

Pracujemy całodobowo

Nasze karawany dojadą do każdego miejsca.

Najtańszy pogrzeb

Wspólnie wybierzemy najlepszą opcje i załatwimy formalności.

Załatwianie formalności

Każdy, kto już choć raz stanął przed koniecznością organizacji pogrzebu wie, że zamówienie trumny i wybór cmentarza to nie wszystko. Oprócz tych oczywistych obowiązków, pojawiają się także obowiązki formalne, których należy dopełnić w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Jednak nie powinieneś robić tego sam, ponieważ atmosfera smutku i tęsknoty, zdecydowanie nie sprzyja oczekiwaniu godzinami w urzędowych kolejkach ani kompletowaniu dokumentacji zmarłego. Najlepiej jest powierzyć to zadanie osobom doświadczonym i odpowiedzialnym – takim jak nasi pracownicy.

To oni szybko i profesjonalnie załatwią za Ciebie wszelkie formalności i przygotują wniosek o zasiłek pogrzebowy. Sami udadzą się do Urzędu Stanu Cywilnego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nasi prawnicy bezpłatnie rozwiążą za Ciebie nieuregulowane kwestie prawne zmarłego (np. problem długów lub spadku). Kompleksowa pomoc w załatwianiu formalności, którą Ci oferujemy, będzie dla Ciebie ogromnym ułatwieniem.

Pamiętaj, aby już wcześniej przygotować podstawowe dokumenty – kartę zgonu, dowód osobisty zmarłego, ewentualnie dowód osobisty współmałżonka. To bardzo ułatwi i przyspieszy rozwiązywanie wszelkich kwestii formalnych.

A zatem, jeśli Ty również czujesz, że załatwianie formalności Cię przerasta lub po prostu nie masz na to czasu, skontaktuj się z nami. Nasze wsparcie jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz.

Dodatkowe usługi

Wieńce pogrzebowe
Katalog nagrobków
Katalog urn
Lokale na stypę
Opieka nad grobami
Renowacje nagrobków
Bezgotówkowa opieka kancelarii prawnej
Międzynarodowy transport zwłok
Wcześniejsze planowanie pogrzebu

Całodobowe Zakłady Pogrzebowe w Katowicach

Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Oddział 1

Dzielnice: Dąb, Koszutka, Os. Paderewskiego-Muchowiec, Os. Tysiąclecia, Os. Witosa, Śródmieście, Wełnowiec-Józefowiec, Załęże

ul. Mikołowska, 40-389 Katowice

Oddział 2

Dzielnice: Bogucice, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Szopienice-Burowiec, Zawodzie

Katowice Bogucice

Oddział 3

Dzielnice: Brynów - Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki, Załęska Hałda-Brynów

ul. Panewnicka, 40-389 Katowice

Oddział 4

Dzielnice: Kostuchna, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Zarzecze

ul. Jankego, 40-389 Katowice

Oddział 4b*

Dzielnice: Podlesie, Zarzecze

ul. Wyszyńskiego, 43-190 Mikołów

* Całodobowy transport zmarłych z Katowic. Obsługujemy cały kraj! W sprawie transportu z zagranicy prosimy o kontakt z centralą: