Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Katowicach

Nie musisz płacić gotówką

Poczekamy na wypłatę świadczenia pogrzebowego.

Pracujemy całodobowo

Nasze karawany dojadą do każdego miejsca.

Najtańszy pogrzeb

Wspólnie wybierzemy najlepszą opcje i załatwimy formalności.

Opinie klientów

Zobacz, co o nas sądzą inni

Po śmierci mojego męża długo nie mogłam dojść do siebie. Kompletnie nie miałam wtedy głowy do organizacji pogrzebu. Pracownicy tego zakładu wszystko zrobili za mnie. Nie zadawali niepotrzebnych pytań i tym samym nie potęgowali bólu po stracie małżonka. Pogrzeb był bardzo uroczysty. Dziękuję za pomoc!

Janina

Wszystkim mogę polecić ten zakład. Pracownicy dbają o wszystko, zachowują pełną powagę sytuacji. Nie trzeba stać godzinami w urzędzie by załatwić formalności związane ze zgonem. Dzięki tej firmie wszystko załatwiłem sprawnie, a sam pogrzeb był naprawdę piękną i wzruszającą ceremonią.

Jerzy

Zawsze byłam przekonana, że o sprawy pośmiertne trzeba zadbać już za życia. Dlatego zaplanowałam już swój pogrzeb. Pracownicy tego zakładu to bardzo miłe osoby. Pomagają we wszystkim i wszystko bardzo dokładnie tłumaczą. Nie ma żadnych ukrytych kosztów! Jest naprawdę duży wybór trumien i nagrobków. A do tego ceny są na każdą kieszeń. Gorąco polecam.

Krystyna

Już przy pierwszym kontakcie jest załatwiana większość spraw. Nie trzeba się martwić o wysokie koszty, ani nie trzeba samemu chodzić po urzędach. Wszystkim zajęła się bardzo miła Pani, bez której nie wiem jak bym sobie poradziła… Bardzo dziękuję za pomoc!

Helena

Kilka zakładów pogrzebowych odmówiło mi sprowadzenia ciała mojego brata z Niemiec. Dopiero tutaj okazało się, że nie będzie z tym żadnego problemu. Zakład sam zajął się wszystkimi formalnościami i papierami, wystarczył mój jeden podpis. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i porządnie. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń ani co do transportu ani co do samego pogrzebu. Polecam.

Krzysztof

Jako kierownik hospicjum na co dzień spotykam się ze śmiercią, a więc organizacja pogrzebów jest po prostu wpisana w moje obowiązki. Od lat współpracuję z tym zakładem. Zawsze wszystko jest załatwiane bardzo profesjonalnie i sprawnie. Nigdy jeszcze nie spotkała mnie odmowa lub jakiekolwiek kłopoty. Pracownicy bardzo odpowiedzialni, szanują godność zmarłego i umieją zachować powagę sytuacji. Duży plus za przystępne ceny i szeroki wybór trumien i urn.

Bernard

Zamówiłam w tym zakładzie renowację nagrobka moich rodziców. Muszę powiedzieć, że zadanie zostało wykonane bardzo rzetelnie i porządnie. Nowe płyty i piękna tablica wytrzymają lata. A do tego wszystko wygląda bardzo schludnie i elegancko. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ceną. Polecam wszystkim!

Jolanta

Bardzo uczciwa i porządna firma. Pracownicy mili i życzliwi. Wszystkie obowiązki związane z pogrzebem można spokojnie im przekazać, bo naprawdę działają rzetelnie i dbają o każdy szczegół.

Staszek

Byłem bardzo zadowolony z tego, że jest tak duży wybór trumien i nagrobków. W tym zakładzie usługi są naprawdę kompleksowe – sprawdzają zwłoki zza granicy, organizują pogrzeb i stypę. Do tego zapewniono mi też bezpłatnego prawnika, który umorzył długi mojego ojca. Polecam, bo to naprawdę profesjonalny zakład.

Bartłomiej

Napisz swoją opinię

13 + 15 =

Całodobowe Zakłady Pogrzebowe w Katowicach

Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Oddział 1

Dzielnice: Dąb, Koszutka, Os. Paderewskiego-Muchowiec, Os. Tysiąclecia, Os. Witosa, Śródmieście, Wełnowiec-Józefowiec, Załęże

ul. Mikołowska, 40-389 Katowice

Oddział 2

Dzielnice: Bogucice, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Szopienice-Burowiec, Zawodzie

Katowice Bogucice

Oddział 3

Dzielnice: Brynów - Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki, Załęska Hałda-Brynów

ul. Panewnicka, 40-389 Katowice

Oddział 4

Dzielnice: Kostuchna, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Zarzecze

ul. Jankego, 40-389 Katowice

Oddział 4b*

Dzielnice: Podlesie, Zarzecze

ul. Wyszyńskiego, 43-190 Mikołów

* Całodobowy transport zmarłych z Katowic. Obsługujemy cały kraj! W sprawie transportu z zagranicy prosimy o kontakt z centralą: