Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Katowicach

Nie musisz płacić gotówką

Poczekamy na wypłatę świadczenia pogrzebowego.

Pracujemy całodobowo

Nasze karawany dojadą do każdego miejsca.

Najtańszy pogrzeb

Wspólnie wybierzemy najlepszą opcje i załatwimy formalności.

Kremacja zwłok

Kremacja zwłok to jedna z form pochówku zmarłych. Jest w pełni akceptowana przez władze świeckie oraz nie pozostaje także w konflikcie z tradycją chrześcijańską. Każdy z nas może dokonać aktu woli i zadecydować o formie własnego pochówku. A jeśli zmarły nie zdążył tego uczynić, pełne prawo do podjęcia takiej decyzji przysługuje jego rodzinie.

Wielu osobom może wydawać się, że kremacja zmarłych jest mniej uroczystą formą pochówku niż tradycyjny pogrzeb. Jednak z całą pewnością tak nie jest. Całemu procesowi towarzyszy podniosła atmosfera i poważny nastrój. Wszyscy żałobnicy mogą uczestniczyć w procesie całopalenia od samego początku aż do końca. Nasi pracownicy dbają o prawidłowy przebieg ceremonii i czuwają nad poszanowaniem godności zmarłego.

Świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe, na życzenie rodziny pomagamy nie tylko w przeprowadzeniu kremacji, ale także w przygotowaniach do niej. Oferujemy swoją pomoc na każdym etapie. Nasi życzliwi pracownicy pomogą w doborze urny czy odnalezieniu cmentarza wyposażonego w kolumbarium.  Dodatkowo możemy zająć się także wszelkimi formalnymi kwestiami związanymi z kremacją.

Przez lata pracy zetknęliśmy się już nie raz z ludzkim cierpieniem czy śmiercią i dlatego mamy świadomość, jak ważne jest szybkie i odpowiednie wsparcie w takiej sytuacji. Z tego powodu oferujemy swoją pomoc o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Aby z niej skorzystać i poznać szczegółowe informacje wystarczy zatelefonować.

Dodatkowe usługi

Wieńce pogrzebowe
Katalog nagrobków
Katalog urn
Lokale na stypę
Opieka nad grobami
Renowacje nagrobków
Bezgotówkowa opieka kancelarii prawnej
Międzynarodowy transport zwłok
Wcześniejsze planowanie pogrzebu

Całodobowe Zakłady Pogrzebowe w Katowicach

Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Oddział 1

Dzielnice: Dąb, Koszutka, Os. Paderewskiego-Muchowiec, Os. Tysiąclecia, Os. Witosa, Śródmieście, Wełnowiec-Józefowiec, Załęże

ul. Mikołowska, 40-389 Katowice

Oddział 2

Dzielnice: Bogucice, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Szopienice-Burowiec, Zawodzie

Katowice Bogucice

Oddział 3

Dzielnice: Brynów - Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki, Załęska Hałda-Brynów

ul. Panewnicka, 40-389 Katowice

Oddział 4

Dzielnice: Kostuchna, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Zarzecze

ul. Jankego, 40-389 Katowice

Oddział 4b*

Dzielnice: Podlesie, Zarzecze

ul. Wyszyńskiego, 43-190 Mikołów

* Całodobowy transport zmarłych z Katowic. Obsługujemy cały kraj! W sprawie transportu z zagranicy prosimy o kontakt z centralą: